Společenská hra Šalingrad

Připravujeme

Skutečná hra v ulicích Šalingrad Live!

Vše probíhá za plného provozu, v ulicích Brna. Utíkáte městem a honíte Barona. Ten to nemá lehké, nemá žádné trumfy a ukazuje se častěji. Zatím ve zkratce, brzy podrobněji. Celá hra je na 18 tahů. Hráči mají 15 minut na jeden tah. Mapa je upravená podle skutečnosti a trasy změřeny tak, aby se vždy do 15 minut dalo dostat ze zastávky na zastávku. Hráči spolu komunikují pomocí mobilů s internetem, kde používají i systém pro odesílání své polohy. Jezdí se šalinou, trajflem a busem a chodí se pěšky. Na zastávkách jsou nalepeny kódy přes které komunikujete při hře. Baron se pohybuje tajně, ale můžete ho i vidět. Proto to nemá lehké. Toť na úvod. Bzdy připojíme kompletní pravidla. Registrujte se již nyní na emailu: il@salingrad.cz

Odkrytí názvů všech zastávek na mapě Šalingradu

Čím dál více dotazů od prvních hráčů nás přimělo, abychom začali pomalu odhalovat názvy všech zastávek. Pokud jste i vy jedním z nich, sledujte náš Facebook profil!

Znáš Šalingrad?

První rozšíření základní hry Šalingrad plánujeme uvést na začátku jara. Chceme využít potenciálu hry a obohatit ji o populárně naučnou část, ve keré budou hráči kromě honby na banditu muset zabodovat i ve znalostech brněnských lokalit!

Rozšíření Šalingradu půjde dokoupit samostatně, nebo ve speciální edici.

Nové edice herních figurek

Připravujeme sběratelské edice herních figurek, které pro nás i tentokrát budou vyvíjet výtvarníci z uměleckých škol. Pokud byste měli vlastní nápad, jak stvárnit herní postavy, neváhejte se s námi spojit.